Комплексот Колавери  во Мали Робит се наоѓа на 10 км од Драч. Комплексот Колавери  е современ  центар со неколку згради и  вили опкружени со борова шума. Комплексот Колавери содржи  3 базени,  фитнес центар,  ресторан со шведска маса  и  игралиште за деца. Секоја соба е  опремена со  твц, тв, тераса, дневен престој и   wifi.

 

Термини лето 2019:

Јуни: 31.05-08.06/07.06-15.06/14.06-22.06/21.06-29.06/

Јули: 28.06-06.07/05.07-13.07/  12.07-20.07/  19.07-27.07/ 26.07-03.08/

Август :02.08-10.08/  09.08-17.08/ 16.08-24.08/ 23.08-31.08

Септември : 30.08-07.09/ 06.09-14.09/ 13.09-21.09/  20.09-28.09

 

Цена на аранжманот: 155 евра

 

Во цената е вклучено:

  • 7 ноќевања со вклучени појадок , ручек и вечера
  • Превоз
  • Лежалки на плажа

Во цената не е вклучено:

  • Патничко осигурување

 

 

Контакт: 070-336-307 / 033-270-765

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука