8-ми март

Добриниште, Русковец ресорт

08.03-10.03.2019

 

 

Ден.1 (08.03.2019)

Поаѓање од автобуска станица – Кочани во 05:00 часот. Тргнување кон Благоевград со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Благоевград, 3 часа слободно време за индивидуални активности. Пристигнување во Добриниште. Сместување во хотел. Слободно време. Ноќевање

Ден.2 (09.03.2019)

Појадок. Слободен ден предвиден за одмор и рекреација. Користење на СПА центарот и слободни активности.Ноќевање.

Ден.3 (10.03.2019)

Појадок. Слободно претпладне. Заминување кон Македонија во попладневните часови.

 

Цена на аранжманот: 3790 денари

(За уплата до 10.02.2019)

Редовна цена: 4390 денари

(Можност за плаќање на рати)

 

 

Во цената на аранжманот е вклучено:

  • 2 ноќевања со појадок во Русковец ресорт
  • Автобуски превоз на дадената релација
  • Користење на СПА центарот
  • Wi-fi на територија на целиот хотел

Во цената на аранжманот не е вклучено:

  • Патничко осигурување

 

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука