🌹8ми Март – еднодневна екскурзија – Демир Капија🌹

🕛 Термин:09.03 и 10.03.2019 год.

🔹 Цена: 1000 денари (на 2 рати)

Во цената е вклучено:
– Превоз
– Организиран ручек со неограничено пиење во Спа хотел “Модерна”

Во цената не е вклучено:
– Користење на Спа Центар (300 денари) во Спа хотел “Модерна”

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука