Лето 2019 – Добра вода – Бар, Црна Гора

Студио  Лара-С

 

 

Студио- апп. Услуга 01.06-

22.06

22.06

29.06

29.06-

06.07

06.07-

13.07

13.07-

20.07

20.07-

27.07

27.07

03.08

03.08-

10.08

1/2 ПП 166 € 222 € 239,5€ 251.5€ 264 € 264 € 264 € 264 €
1/3, 1/4 ПП 166 € 208 € 218 € 229 € 246,5€ 246,5€ 246,5€ 246,5€


Цените се по лице за 7 ноќевања на база полупансион и превоз (1 = 62 денари)

 

 

Само превоз: 40 евра повратен билет/ 25 евра во еден правец

(деца од 0-2 години – бесплатно ; деца до 10 години-50%)

 

Локација:

Атрактивно туристичко место во Добра Вода на 8км од Бар. Располага со прекрасна песочна плажа”голем песок” која поради чистата вода и големата количина на сулфур спаѓа во плажи од прва категорија. Оддалечена е 130 м од плажата.

Сместување:

Модерно опремени студиа-апартмани, за 2,3 или 4 лица. Опремени со сопствено wc, тераса, телевизор, интернет, фрижидер, клима, мини кујна со комплетна опрема.  Во склоп на сместувањето има лифт, рецепција и  ресторант.

Исхрана:

Полупансион ( избор на јадење по принцип на анкета – денес за утре)

Плажа:

Во нејзина близина се наоѓаат голем број на рестотани, нокни клубови и маркети.

 

Попусти:

  • Деца до 2 години – гратис сместување, на заедничко легло со родителите, без храна
  • Деца 2-10 години – на заедничко легло со родителите плаќаат 50%
  • Деца од 2-12 години – на посебно легло  плаќаат 70%
  • Дете до 12 години со еден возрасен во ½ студио плаќа 80%.

Клима и паркинг – гратис

 

Влез во студиото од 12 часот а излегување до 09 часот.

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука