Лето 2019 – Неа Плагиа

Last minute понуда – гратиси:

Во студио или апартман:

  • Вила Викторија – 2 плаќаат, 3 гратис

  • Вила Јоргос – 3 плаќаат, 2 гратис

ВилаВикторија

Апартман за 4-5 лица. Се наоѓа на само 50 метра од морето бо Неа Плагиа. На 5 минути од убавите плажи. Се состои од спална со брачен кревет и дневна со кревет на спуштање. Можност за плус еден помошен кревет. Посебно кујна, опремена за подготовка и сервирање храна и пијалоци. Клима и wi-fi се вклучени во цената.

Вила Јоргос

Апартман за 5 лица во Неа Плагие. Се наоѓа на 200 местра од плажата. На 50 метра од продавница, пекара и аптека. Се состои од две спални соби. Едната со брачен кревет и другата со 3 единечни кревета. Посебно кујна, опремена за подготовка и сервирање храна и пијалоци. Клима и wi-fi се вклучени во цената.

 

 

 

Услови:

За деца од 2 до 12 години со 2 возрасни лица бесплатно сместување, превоз 25

– За трето лице над 12 години бесплатно сместување, превоз 35

Цена за повратен автобуски билет е 35 а за деца до 12 години е 25

-Дозволено е сместување на лица, согласно предвидениот капацитет.

– Сместувањето е првиот ден, после 14:00 по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 9:00 по локално време. При сместувањето влегувате во чисти соби, но завреме на престојот, сами се грижите за одржување на хигиената. По завршување на вашето летување, должни сте да го оставите студиото или апартманот во пристојна (чиста) состојба.

–Користење на клима уредот е уклучено во цена. Сопственикот на цилата има право да реагира и да ја ускрати оваа услуга, доколку го оставите апаратот да работи во време кога сте надвор од апартманот.

-Во случај на причинета штета за време на престојот, корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на вилата, на лице место.

-За резервација се уплаќа 20-30% во денарска противредност (1€=62ден.).Остатокот се плаќа на лице место. На лице место плаќате и туристичка такса (0,5€ од вечер за апартман до 5 лица или 1€ од вечер за апартман за 6 или повеќе лица.

– Во случај на откажување на резервација:

* Повеќе од 30 дена од почетокот на вашиот одмор, Ви се надоместуваат 100% од уплатените средства.

* 15 до 30 дена од почетокот на вашиот одмор, Ви се надоместуваат 50% од уплатените средства.

* 0 до 15 дена, агенцијата ги задржува уплатените средства.

 

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука