LAST MINUTE понуда !!!

Хотел „Ruby“ – Сончев Брег

 

Термин: 21.07 – 28.07.2018

 

Цена на аранжманот: 265 евра

 

Во цената на аранжманот е вклучено:

  • 7 ноќевања на база ALL INCLUSIVE
  • Превоз
  • Организација и водство на патувањето

Во цената на аранжманот не е вклучено:

  • Патничко осигурување

 

 

Контакт: 033-270-765 / 070-336-307

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука