Апартмани во Дионисиоу и Неа Флогита

24.05-27.05.2018

 

 

Дионисиоу е вистински рај со златни песочни плажи, мало мирно место за вистински одмор. Се наоѓа на 5 минути од Неа Флогита.

Студио Мина во Дионисиоу се наоѓа на 100 метри од плажа и на 50 метри од маркет. Располага со целосно опремена кујна, клима, бежичен интернет и телевизор.

Неа Флогита е препознатлива по долга песочна плажа, прекрасно уредено шеталиште како и богато зеленило покрај кое се поставени повеке фонтани, паркови, ресторанти, кафитерии, пицерии.

Апартманите во Неа Флогита се лоцирани во близина на ценатарот на 100 метри од плажа и 50 метри од маркет. Располагаат со целосна опремена кујна, клима, бежичен интернет и телевизор.

Цена на аранжманот: 2480 денари

(обезбеден превоз од Штип, Велес, Скопје + 5 евра)

 

 

Во цената на аранжманот е вклучено:

-3 ноќевања

-превоз

-организација и водство на патувањето

Во цената не е вклучено:

-патничко осигурување (задолжително)-100 денари

Местата се ограничени, пријавување до 15.04.2018

СПОДЕЛИ
Претходна понуда** Дупница **
Следна понудаДионисиоу 2018

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука