Лето 2018

– Сончев брег –

 

„Aqua blue“ апартманите се наоѓаат во Сончев брег. Собите располагаат со кујна, безжичен интернет, а во поголемиот дел од нив има и тераса. Апартманите исто така располагаат и со помал базент во надворешниот дел.

 

Апартман – мин 2 возрасни, макс 4 возрасни (2+2 , 3+1) до 20.06 21.6-6.7 7.7-23.8 24.8-5.9 од 6.9
Само сместување Цените се во евра
Цена на апартман од ден 40 45 50 45 40
  • Пакетна цена: 210 евра за 7 ноќевања со вклучен превоз и појадок,ручек и вечера.  (Важи за уплата до 10 јули!)

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука