Русковец ресорт – Добриниште

 

 

* Цените се изразени во евра и се од ноќ за вила или апартман

Попусти:

  • Прво дете до 13.99 години на дополнително легло – Бесплатно
  • Прво дете од 14 до 17.99 години на дополнително легло во сите видови на апартмани и вили: 11 евра
  • Второ дете до 3.99 години во детско креветче за сите видови на апартмани и вили: 6 евра
  • Второ дете од 4 до 17.99 години само во вила Family comfort – 11 евра
  • Возрасен на дополнително легло во вила Family comfort – 50% од цената за возрасен на редовно легло

 

Контакт: 070-336-307 / 033-270-765

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука