🌹 8-ми март – Охрид 🌹


Со посета на Спомен куќата на Тоше Проески во Крушево, Вевчанските извори и манастирот Св. Јован Бигорски 


🕓
 Термин: 02.03.2018 – 04.03.2018

🔻
 Цена: 3450 денари (хотел „Монтенегрин“ 3*)

🔻 Цена: 4100 денари (хотел „Village“ 4*)

 

Во цената на аранжманот е вклучено:
🛏️ 2 ноќевања со појадок и вечера во хотел „Монтенегрин“
🔹 Свечена вечера со музика
🚌 Превоз
🔹 Организација и водство на патувањето

 

Во цената на аранжманот не е вклучено:
🔻
 Влезници за локалитетите

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука