🌹
8-ми март – Дупница,Бугарија🌹

🕓Термини: 02.03.2018-04.03.2018 / 10.03.2018-11.03.2018

Цена:
🔹3760 денари (за 2 ноќевања)
🔹
2540 денари (за 1 ноќевање)


🗓️
Програма:

1.ден: Поаѓање од автобуска станица Кочани во 07:00 часот. Попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Дупница и сместување во хотел „Рила“. Разглед на градот Дупница: паркот „Рила“ кој е еден од најголемите уредени паркови во Бугарија, џамијата, часовната кула која е еден од најзначајните симболи на градот и датира од 1782 година… Враќање во хотелот. Вечера со музика или диско кое се наоѓа во самиот хотел.Ноќевање,

2.ден: Појадок. Слободно време за прошетка низ градот или користење на СПА центарот. Вечера . Ноќевање

3.ден: Појадок. По појадокот одјавување од хотелот. Попатна посета на Рилскиот манастир. Посета на Метро. Во вечерните часови пристигнување во Македонија.

Во цената на аранжманот е вклучено:
🛏️
 Две/едно ноќевања со појадок и вечера во хотел „Рила“
🚌
 Превоз
🔹
 Користење на СПА центар – внатрешен базен, џакузи, финландска сауна, инфраред сауна, парна бања, зона за релаксација.
🔹
Посета на Рилски манастир

Во цената на аранжманот не е вклучено:
🔹
Патничко осигурување

☎️033-270-765
📱070-336-307

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука