🌹
8-ми март – Благоевград🌹


🕛
Термин: 09.03-11.03.2018

 

🔻Цена: 4650 денари ( за две ноќевања )

🔻Цена: 2470 денари ( за едно ноќевања )

 

Во цената на аранжманот е вклучено:
🛏️ 2 ноќевања со појадок и вечера во хотел „Езерец“
🚌
 Превоз
🔹
 Организација и водство на патувањето

Во цената на аранжманот не е вклучено:
🔺
 Патничко осигурување

☎️ 033-270-765
📱
 070-336-307

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука