ЛЕТО 2018 – СОНЧЕВ БРЕГ

* PALAZZO 1 & 2 *

 

 

Palazzo 1 & 2     3***

All inclusive

Едноспален апартман (2-4 возрасни)

до 15.06

16.06-05.07

06.07-23.08

24.08-05.09

06.09-30.09

Цена за ден од лице:

20

25

29

25

20

Трет возрасен во апартман:

16

20

23

20

16

Четврт возрасен во апартман:

11

13.5

15.5

13.5

11

Прво дете(2-11) со двајца возрасни:

11

13.5

15.5

13.5

11

Второ дете (2-11) со двајца возрасни:

0

0

0

0

0

Прво дете (2-11) со тројца возрасни:

0

0

0

0

0

Минимум престој:

5

5

7

5

5

 

Попусти:

  • Дете 0-2 години – Гратис
  • Прво дете 2-11,99 години – 50%
  • Второ дете 2-11,99 години – Гратис
  • Возрасен на дополнителен кревет 16 / 20 / 23

Во цената не е вклучено:

  • Превоз – 45€

 

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука