ТУРЦИЈА ЛЕТО 2018

Хотел Grand Milano

http://www.grandmilanohotel.com/ )

Хотелот  GRAND MILANO 3* се наоѓа во Ајвалик на околу 50м. од  плажа.  Хотелот располага со вкупно 70 соби.

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Базен
 • Тераса
 • Бар
 • Ресторан
 • Wi – Fi интернет

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Телефон
 • ТВ
 • Мини бар
 • Балкон

термин

П.П.

29.06 – 13.06 .2018

19 €

14.06-17.06.2018

33€

18.06-30.06.2018

20€

01.07-10.07.2018

30€

11.07.-19.08.2018

33€

20.08-25.08.2018

36€

26.08-31.08.2018

26€

01.09-15.09.2018

21€

16.09-30.09.2018

19€

 

Цените се изразени во евра , плаќање во денарскка противвредност  1€ = 62 мкд.
Цените се дадени на база полупансион ( ноќевање со појадок и вечера) по лице .
Дете од 0-5,99 г. – бесплатно , второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.
Попустете за деца важат во присуство на двајца возрасни .
Фамилијарна соба,минимум 4 платежни лица.
Напомена : Климата е вклучена во цената .

СПОДЕЛИ
Претходна понудаХотел Urgenc
Следна понудаХотел Musho

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука