ТУРЦИЈА ЛЕТО 2018

Хотел Grand Temizel

 

Хотелот  GRAND TEMIZEL 5* се наоѓа во Ајвалик на плажа,на 8 км од центарот на Ајвалик

Карактеристики на хотелот:

  • 24 ч. Рецепција
  • Базен
  • Тераса
  • Бар
  • 3 Ресторани и  3 снек барови
  • Wi – Fi интернет
  • Турска бања
  • Спа и велнес центар
  • сауна

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Телефон
 • ТВ
 • Балкон
 • Мини бар

01.06-13.06.2018/11.09-30.09.2018

63 

14.06-10.09.2018

95 

 

Цената е изразена во евра,плаќање во денарска противвредост 1€ = 62 мкд
Цените се дадени на база се вклучено (аll inclusive) по лице.
Дете од 0 -1,99 г. – бесплатно
Дете од 2 -11,99 г.- 50 % попуст.

Напомена:
 Климата е вклучена во цената.

СПОДЕЛИ
Претходна понудаХотел Buyuk Berk
Следна понудаХотел Olivera

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука