ТУРЦИЈА ЛЕТО 2018

Хотел Blue Sea

Хотел  Blue Sea ***+е лоциран на 2 мин. пешачење од најпознатата плажа Ladies Beach и на  3км одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби, ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, wi-fi, градина, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, ТВ, и Wi-Fi.

 

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

209 €

11.07-21.07

339 €

20.08-30.08

339 €

06.06-16.06

209 €

16.07-26-07

339 €

25.08-04.09

299 €

11.06-21.06

229 €

21.07-31.07

339 €

30.08-09.09

259 €

16.06-26.06

229 €

26.07-05.08

339 €

04.09-14.09

249 €

21.06-01.07

249 €

31.07-10.08

339 €

09.09-19.09

249 €

26.06-06.07

269 €

05.08-15.08

339 €

14.09-24.09

249 €

01.07-11.07

339 €

10.08-20.08

339 €

19.09-29.09

249 €

06.07-16.07

339 €

15.08-25.08

339 €

23.09-04.10

249 €

 

Во цената е вклучено 10 ноќевања,појадок, вечера, клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

СПОДЕЛИ
Претходна понудаХотел Golden Gate
Следна понуда

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука