ТУРЦИЈА ЛЕТО 2018

Хотел Baba

http://baba.hotelsbodrum.net/ )

 

Хотелот се наоѓа на 13 минути пешачење од Бодрум. Хотелот има своја приватна плажа и отворен базен. Повеќето од собите имаат поглед кон базен. Секоја соба има сопствена бања, фен , клима и wi-fi.

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

240€

11.07-21.07

450€

20.08-30.08

450€

06.06-16.06

345€

16.07-26-07

450€

25.08-04.09

395€

11.06-21.06

428€

21.07-31.07

450€

30.08-09.09

340€

16.06-26.06

373€

26.07-05.08

450€

04.09-14.09

340€

21.06-01.07

340€

31.07-10.08

450€

09.09-19.09

340€

26.06-06.07

340€

05.08-15.08

450€

14.09-24.09

340€

01.07-11.07

351€

10.08-20.08

450€

19.09-29.09

340€

06.07-16.07

395€

15.08-25.08

450€

23.09-04.10

270€

Во цената е вклучено:

  • 10 ноќевања на база на пп (појадок и вечера) и превоз.
  • Дете од 0 до 5,99 години само превоз 60 евра
  • Дете од 6 до 11,99 години 20% попуст

Во цената не е вклучено:

  • Трансфер: Кушадаси-Бодрум-Кушадаси. Цената на трансферот зависи од бројот на патниците.
СПОДЕЛИ
Претходна понудаХотел Sariyaz
Следна понудаХотел Costa Centro

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука