Хотел Sariyaz

Хотелот се наоѓа во центарот на Бодрум, на 2 км од плажа. Хотелот има надворешен базен, бар на базен, wi-fi. Хотелот располага со 31 соба. Секоја опремена со мини бар, ТВ, клима, Wi-fi.

 

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

190€

11.07-21.07

340€

20.08-30.08

340€

06.06-16.06

200€

16.07-26-07

340€

25.08-04.09

300€

11.06-21.06

200€

21.07-31.07

340€

30.08-09.09

250€

16.06-26.06

200€

26.07-05.08

340€

04.09-14.09

250€

21.06-01.07

200€

31.07-10.08

340€

09.09-19.09

250€

26.06-06.07

260€

05.08-15.08

340€

14.09-24.09

240€

01.07-11.07

312€

10.08-20.08

340€

19.09-29.09

210€

06.07-16.07

340€

15.08-25.08

340€

23.09-04.10

210€

 

Во цената е вклучено:

  • 10 ноќевања на база на појадок и превоз.

  • Дете од 0 до 5,99 години само превоз 60 евра

  • Дете од 6 до 11,99 години 20% попуст

Во цената не е вклучено:

  • Трансфер: Кушадаси-Бодрум-Кушадаси. Цената на трансферот зависи од бројот на патниците. Повеке информации во агенција.

СПОДЕЛИ
Претходна понудаХотел Nagi Beach
Следна понудаХотел Baba

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука