Лето 2018 Дионисиоу

Диоисиоу е вистински рај со златни песочни плажи. Мало мирно место за вистински одмор кој се наоѓа на 5 минути од Неа Флогита.

 

Студиата Мина 1, Мина 2 и Мина 3 се наоѓаат на 100 метри од плажа и на 50 метри од маркет. Располагаат со брачен кревет и тросед, целосно опремена кујна, клима, бежичен интернет и телевизор.

 Дата  Студио Мина 1 (1/3+1),цените се во евра  Студио Мина 2 и 3 (1/4), цените се во евра
 29.04-06.05  50  66
 06.05-13.05  50  66
 13.05-20.05  50  66
 20.05-27.05  50  66
 27.05-03.06  60  88
 03.06-10.06  132  154
 10.06-17.06  170  192
 17.06-24.06  231  246
 24.06-01.07  246  270
 01.07-08.07  297  308
 08.07-15.07  319  331
 15.07-22.07  331  362
 22.07-29.07  331  362
 29.07-05.08  331  362
 05.08-12.08  331  362
 12.08-19.08  331  362
 19.08-26.08  297  308
 26.08-02.09  246  270
 02.09-09.09  169  192
 09.09-16.09  132  154
 16.09-23.09  60  88
 23.09-30.09  60  88

 

Апартман Јорго

Апартманот Јорго се наоѓаат на 30 метри од плажата. Располага со 2 спални соби, во едната има брачен кревет и тросед, а во другата 2 троседи и целосно опремена кујна. Апартманот исто така располага и со клима, бежичен интернет и телевизор. Во апартманот може да се сместат 6-8 лица.

Дата
Цена(евра)
29.04-06.05
 121
06.05-13.05
 121
13.05-20.05
 121
20.05-27.05
 121
27.05-03.06
 148
03.06-10.06
 280
10.06-17.06
 308
17.06-24.06
 385
24.06-01.07
 400
01.07-08.07
 462
08.07-15.07
 500
15.07-22.07
 540
22.07-29.07
 540
29.07-05.08
 540
05.08-12.08
 540
12.08-19.08
 540
19.08-26.08
 462
26.08-02.09
 400
02.09-09.09
 308
09.09-16.09
 280
16.09-23.09
 148
23.09-30.09
 148

 

Организиран превоз секоја недела со повратен билет од Кочани, Штип, Велес, Скопје-35 евра(2170 денари)

-деца до 2 години-бесплатно

-деца од 2-12 години-само превоз 25 евра

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука