Хотел Urgenc

 

Hotelot ÜRGENÇ –  се наоѓа на 800м. Од  Çinar-a i Amphore. Хотелот располага со 52 соби( 1/2 İ 1/3), ресторан, (затворен и отворен дел),базен, бар на базен. Секоја од собите има Балкон, клима, ТВ. Плажата се наоѓа на 200м.

Карактеристики на хотелот:

  • Сеф на рецепција
  • Лифт
  • Wi-fi

термин

П.П.

15.05-13.06/06.09-30.09.2018

17  €

14.06-17.06.2018

24  €

18.06-30.06/27.08-05.09.2018

20 €

01.07-19.08.2018

28 €

20.08-26.08.2018

30 €

 

Цените се изразени во евра , плаќање во денарскка противвредност  1€ = 62 мкд.
Цените се дадени на база полупансион ( ноќевање со појадок и вечера) по лице .
Дете од 0-5,99 г. – бесплатно , второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.
Попустите за деца важат во присуство на двајца возрасни.

СПОДЕЛИ
Претходна понудаХотел Olivera
Следна понудаХотел Grand Milano

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука