TУРЦИЈА 2018

Хотел Sun & Sea Beach

http://www.sunandseabeach.com/ )

Хотелот се наоѓа на 18 км од центарот на Бодрум. Секоја од собите располага со клима, тв. Хотелот поседува паркинг,24 часа рецепција, отворен базен со игралиште за пинг понг, пикадо.

ермини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

332€

11.07-21.07

510€

20.08-30.08

510€

06.06-16.06

356€

16.07-26-07

510€

25.08-04.09

470€

11.06-21.06

390€

21.07-31.07

510€

30.08-09.09

470€

16.06-26.06

416€

26.07-05.08

510€

04.09-14.09

470€

21.06-01.07

461€

31.07-10.08

510€

09.09-19.09

443€

26.06-06.07

470€

05.08-15.08

510€

14.09-24.09

380€

01.07-11.07

478€

10.08-20.08

510€

19.09-29.09

380€

06.07-16.07

495€

15.08-25.08

510€

23.09-04.10

360€

 

Во цената е вклучено:

  • 10 ноќевања на база се вклучено и превоз.
  • Дете од 0 до 5,99 години само превоз 60 евра
  • Дете од 6 до 11,99 години 20% попуст

Во цената не е вклучено:

  • Трансфер: Кушадаси-Бодрум-Кушадаси. Цената на трансферот зависи од бројот на патниците.

 

СПОДЕЛИ
Претходна понудаSea Garden Hotel 3*
Следна понуда**Хотел Safir**

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука