Хотел Оzка

Хотел Ozka ** е лоциран на околу 500м . од центарот на градот Кушадаси и на околу 500м. oд градската плажа. Хотелот располага со вкупно 62 соби, базен, отворен ресторан покрај базенот, лоби бар, ТВ соба, wi-fi, лифт, сеф на рецепција. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, фен,балкон, ТВ, Wi-Fi.

 

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

134 €

11.07-21.07

219 €

20.08-30.08

219 €

06.06-16.06

144 €

16.07-26-07

219 €

25.08-04.09

209 €

11.06-21.06

154 €

21.07-31.07

219 €

30.08-09.09

209 €

16.06-26.06

164 €

26.07-05.08

219 €

04.09-14.09

189 €

21.06-01.07

184 €

31.07-10.08

219 €

09.09-19.09

179 €

26.06-06.07

194 €

05.08-15.08

219 €

14.09-24.09

179 €

01.07-11.07

209 €

10.08-20.08

219 €

19.09-29.09

179 €

06.07-16.07

209 €

15.08-25.08

219 €

23.09-04.10

179 €

 

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок(BB), клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2018- 31.08.2018

СПОДЕЛИ
Претходна понуда
Следна понудаХотел Buyuk Berk

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука