ТУРЦИЈА ЛЕТО 2018

Хотел Nagi Beach

http://www.nagibeachbodrum.com/home.html )

Хотелот се наоѓа на сама плажа на 4 км од Бодрум. Располага со 75 соби. Хотелот поседува приватна плажа, надворешен базен, два ресторани. Секоја соба има посебна бања, фен, Wi-fi, Тв.

 

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

450€

11.07-21.07

530€

20.08-30.08

530€

06.06-16.06

466€

16.07-26-07

530€

25.08-04.09

506€

11.06-21.06

482€

21.07-31.07

530€

30.08-09.09

466€

16.06-26.06

490€

26.07-05.08

530€

04.09-14.09

450€

21.06-01.07

495€

31.07-10.08

530€

09.09-19.09

440€

26.06-06.07

510€

05.08-15.08

530€

14.09-24.09

420€

01.07-11.07

530€

10.08-20.08

530€

19.09-29.09

400€

06.07-16.07

530€

15.08-25.08

530€

23.09-04.10

400€

Во цената е вклучено:

  • 10 ноќевања на база на пп (појадок и вечера) и превоз.
  • Дете од 0 до 5,99 години само превоз 60 евра
  • Дете од 6 до 11,99 години 20% попуст

Во цената не е вклучено:

  • Трансфер: Кушадаси-Бодрум-Кушадаси. Цената на трансферот зависи од бројот на патниците.
СПОДЕЛИ
Претходна понуда**Хотел Safir**
Следна понудаХотел Sariyaz

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука