ТУРЦИЈА ЛЕТО 2018

Хотел Musho

 

Нов хотел ,се наоѓа на плажа,на околу 500 м од центарот на градот. Има 164 соби (1/2,1/2+1,1/3,1/3+1 ).Во собите има централна клима,мини бар,ТВ,балкон. Хотелот има отворен и затворен базен,сауна,турска бања.

термин

П.П.

АЛЛ

15.04-31.05/01.10-31.10.2018

24 €

/

01.06-13.06/04.09-30.09.2018

26 €

37 €

14.06-16.06/17.08-25.08.2018

/

80 €

17.06-30.06.2018

26 €

39 €

01.07-16.08/26.08-03.09.2018

/

63 €

 

 

Цените се изразени во евра , плаќање во денарскка противвредност  1€ = 62 мкд.
Цените се дадени на база полупансион ( ноќевање со појадок и вечера)  или се вклучено по лице .
Цените се однесуваат на соби без поглед на море.
Дете од 0-5,99 г. – бесплатно , второ дете од 0-5,99 г. 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.,второ дете од 3-11,99 50 % попуст.
Фамилијарна соба,минимум 4 платежни лиц

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука