Хотел Melike

Хотел  Melike *** се наоѓа на 50 м од плажата Ladies Beachi  2 km  од центарот на градот. Хотелот расоплага со надворешен базен ,  со бар, соба за забава која вклучува пикадо, пинг понг . Хотелот има  72 соби, повекето се со поглед на море, опремени се со тв, мини бар,  wi –fi, фен за коса.

 

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

179 €

11.07-21.07

289 €

20.08-30.08

269 €

06.06-16.06

179 €

16.07-26-07

289 €

25.08-04.09

269 €

11.06-21.06

189 €

21.07-31.07

289 €

30.08-09.09

249 €

16.06-26.06

189 €

26.07-05.08

289 €

04.09-14.09

229 €

21.06-01.07

209 €

31.07-10.08

289 €

09.09-19.09

229 €

26.06-06.07

219 €

05.08-15.08

289 €

14.09-24.09

219 €

01.07-11.07

249 €

10.08-20.08

289 €

19.09-29.09

219 €

06.07-16.07

279 €

15.08-25.08

289 €

23.09-04.10

209 €

 

Во цената е вклучено автобуски превоз,клима, 10 ноќевања со појадок( шведска маса)
Доплата за полуппансион ( појадок и вечера ) е 30€ по лице
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2017- 31.08.2018

СПОДЕЛИ
Претходна понудаХотел Costa City
Следна понудаХотел Ogerim

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука