Хотел Buyuk Berk

Хотелот BUYUK BERK 4* се наоѓа во Саримсакли на одалеченост од околу 50м . од плажата и 7км. од Ајвалик.  Хотелот располага со вкупно 180 соби.

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Ресторан
 • Базен
 • Базен за деца
 • Снек бар
 • Wi – Fi интернет

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Фен
 • Телефон
 • ТВ, Мини Бар
 • Балкон

Термин

П.П.

АЛЛ

28.04 – 01.06.2018

19 €

/

02.06-13.06.2018

20 €

30 €

14.06-17.06.2018

42 €

50 €

18.06-29.06.2018

30 €

38 €

30.06-13.07.2018

36 €

42 €

14.07-17.08.2018

/

58 €

18.08-24.08.2018

/

68 €

25.08-31.08.2018

36 €

42 €

01.09-07.09.2018

33 €

39 €

08.09-14.09.2018

25 €

36 €

15.09-21.09.2018

24 €

32 €

22.09-30.09.2018

19 €

32 €

 

Цените се изразени во евра , плаќање во денарскка противвредност  1€ = 62 мкд.
Цените се дадени на база на полупансион (HB) или  се вклучено, ( АIl inclusive ) по лице .
Дете од 0-5,99 г. – бесплатно , второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.
Фамилијарна соба минимум 4 платежни лица.
Напомена : Климата е вклучена во цената .

СПОДЕЛИ
Претходна понудаХотел Ozka
Следна понудаХотел Grand Temizel

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука