Хотел Safir

Хотелот се наоѓа на 8 км од центарот на Бодрум. Хотелот има 40 соби. Секоја од собите има ТВ, сопствена бања, мини бар, wi-fi.

 

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

280€

11.07-21.07

360€

20.08-30.08

280€

06.06-16.06

280€

16.07-26-07

360€

25.08-04.09

280€

11.06-21.06

280€

21.07-31.07

360€

30.08-09.09

280€

16.06-26.06

280€

26.07-05.08

360€

04.09-14.09

280€

21.06-01.07

280€

31.07-10.08

360€

09.09-19.09

255€

26.06-06.07

336€

05.08-15.08

360€

14.09-24.09

255€

01.07-11.07

360€

10.08-20.08

360€

19.09-29.09

255€

06.07-16.07

360€

15.08-25.08

336€

23.09-04.10

250€

 

Во цената е вклучено:

  • 10 ноќевања на база на појадок и превоз.

  • Дете од 0 до 5,99 години само превоз 60 евра

  • Дете од 6 до 11,99 години 20% попуст

Во цената не е вклучено:

  • Трансфер: Кушадаси-Бодрум-Кушадаси. Цената на трансферот зависи од бројот на патниците. Повеке информации во агенција.

СПОДЕЛИ
Претходна понудаХотел Sun & Sea Beach
Следна понудаХотел Nagi Beach

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука