Бугарија лето 2018

Сончев брег- хотел „Sea Grace“ или „Club Star“

 

Апартманите „Sea Grace“ се наоѓаат во јужниот дел на Сончев брег. Се состојат од две луксузни згради кои се изградени во модерен стил. Се наоѓаат во близина на песочни плажи и се опкружени со прекрасни зелени градини како и ресторанти и продавници.

 

Цена на аранжманот: 165 евра (10 230 денари)

Термини: 

14.07-22.07.2018 / 21.07-29.07.2018 / 28.07-05.08.2018 / 04.08-12.08.2018

 

Во цената на аранжманот е вклучено:

-7 комплет пансиони(појадок,ручек,вечера)

-превоз

 

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука