ЕДНОДНЕВНА ЕКСКУРЗИЈА

* Сапарева бања *

 

Термин: 03.06.2018

Цена: 600 денари

 

Аква Клуб „Котвата“ во Сепарева бања располага со три големи базени за возрасни со топла минерална вода (40 степени), 3 базени за деца поделени по различни длабочини за различни возрасти. Комплексот исто така нуди и СПА центар со џакузи.

 

Во цената е вклучено:

-превоз

-организација и водство на патувањето

Во цената не е вклучено:

-влезница за Аква Клуб „Котвата“

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука