Лето 2018

*Неа Плагиа*

 

Вила Јани се наоѓа на 100м од плажа. Располага со 3 апартмани со една спална соба со единечни кревети и дневна како и целосно опремена кујна. Опремени се со клима, безжичен интернет и телевизор. Во нив може да се сместат 4-5 лица.

 

Дата Вила Јани (цените се во евра)
29.04-06.05  71
06.05-13.05  71
13.05-20.05  71
20.05-27.05  71
27.05-03.06  93
03.06-10.06  165
10.06-17.06  208
17.06-24.06  269
24.06-01.07  331
01.07-08.07  346
08.07-15.07  377
15.07-22.07  377
22.07-29.07  377
29.07-05.08  377
05.08-12.08  377
12.08-19.08  377
19.08-26.08  331
26.08-02.09  308
02.09-09.09  207
09.09-16.09  165
16.09-23.09  93
23.09-30.09  93

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука