Лето 2018 – КРФ

* Хотел Banbus *

 

Хотелот “Банбус” – се наоѓа во зелената зона на Ипсос, околу 700 метри од плажата. Се наоѓа во мирен дел на островот, со голем тревник двор, хотелот има 1/2 и 1/3 и 1/3 + 1 семејни соби со тераси. Секоја соба е опремена со сеф, фрижидер, телевизор, клима уред (доплата од 5 евра дневно). Хотелот располага со рецепција, ресторан и коктел бар. Постелнина и крпи се менуваат на 5 дена. Гостите имаат бесплатен паркинг пред хотелот и WiFi.Цената вклучува :

  • Сместување во 1/2, 1/3 и 1/3+1 соби
  • 10 ноќевања со појадок
  • Паркинг и Wi-FI

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука