ЛЕТО 2018 – КРФ

Вила „Bella Grecia“

 

 

Цените се дадени по лице за 7 и 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз и карта за траект.
3-то лице бесплатно сместување


Период
26.05
02.06
11.06
20.06
29.06
08.07
17.07
26.07
04.08
13.08
22.08
31.08
09.09
18.09
ноќевања
7
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
7
1/2
75€*
155€
175€
209€
250€
265€
265€
265€
265€
240€
215€
175€
155€
75€*

ВИЛА БЕЛА ГРЕЦИА
Вилата е лоцирана во Мoраитика на околу 7 мин од плажа. Располага со двокреветни и трокреветни студија на прв и на вотр спрат. Сите соби имаат балкон, ТВ, клима уред (дополнително се наплаќа), мини кујна (шпорет со грејни тела, фрижидер, комплет прибор) и бања со туш. Вилата има и сопствен базен. Бесплатен интернет на базен.

 • Цените се изразени во евра, а плаќањето е во денарска противвредоност по курс 62мкд.
 • Цените се дадени по лице за 7 и 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз и карта за траект.
 • Доплатата за користење на клима уред – 6  еур. по ден
 • На ПРОМО цените  ( термините со * )  не следува попуст
 • Цена за превоз на дете од 2-12год,  55 еур – 3.99 , дете до 2 год бесплатно(без седиште)
 • Задолжително патничко осигурување за лица до 65 год.
 • За пакет аранжмани од 9 ноќи со сопствен превоз се одбива 25 еур од вкупната цена по лице.

НАПОМЕНА

 • Користењето на собите започнува од првиот ден од 14:00 по локално време, а се напуштаат во 09:30 по локално време последниот ден!
 • За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости!
 • Сите настанати штети за време на престојот се на товар на патниците!
 • Поаѓањето од Скопје Автобуска Станица еден ден пред наведените датуми во  22:00ч.
 • Враќање последниот ден во попладневните часови!

BAЖНА НАПОМЕНА

 • Плаќањето е задолжително во денари.
 • За ова патување е потребен валиден биометриски пасош и бел лист (viza не е потребна); не се потребни дополнителни вакцини.
 • За резервација задолжително уплата аванс 30% од вкупниот износ, целосна доплата 7 дена пред патување.

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука