Дупница

24.05-27.05.2018

Програма:

1.ден (28.04.2018):

Поаѓање за Дупница во 07:00 часот од автобуска станица Кочани. Патување кон Дупница со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Дупница. Сместување во хотел. Слободно време за прошетка низ градот или користење на СПА услугите во хотелот.Ноќевање.

2.ден (29.04.2018):

Појадок. По појадокот можност за посета на Сепарева бања. Слободно време за користење на надворешните базенти со топла минерална вода и другите услуги кои ги нуди бањата. Во попладневните часови поаѓање за Дупница. Враќање во хотелот. Вечера. Ноќевање.

3.ден (30.04.2018)

Појадок. По појадокот можност за посета на Сепарева бања или слободно за прошетка низ Дупница или користење на СПА центарот во хотелот. Враќање во хотелот. Вечера. Ноќевање.

4.ден (01.05.2018)

Појадок. По појадокот одјавување од хотелот. Поаѓање за Кочани со попатна посета на Метро. Пристигнување во Кочани во попладневните часови.

Цена на аранжманот:

-55 евра(3410 денари)-само појадок

    -77 евра(4774 денари)-појадок и вечера

(обезбеден превоз од Штип-Велес-Скопје-Куманово + 10 евра)

 

Во цената на аранжманот е вклучено:

-3 ноќевања со појадок/појадок и вечера во Хотел Рила-Дупница
-превоз
-превоз до Сепарева Бања
-користење на СПА центар во Рила
-организација и водство на патувањето

Во цената на аранжманот не е вклучено:

-патничко осигурување
-влез во Аква Клуб „Котвата“ во Сепарева Бања

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука