Хотел Балкан се наоѓа на 7 км од Драч во туристичката населба Голем, на 80 метри од плажа. Располага со 1/2,1/3,1/4 соби и  2/2 апартмани со wi-fi,  тв, ресторан, дискотека и бар. Комплексот на хотел Балкан располага со lux студија и апартмани со исхрана во ресторан.  

    Термини – лето 2018

-MAJ:18.05-26.05/ 25.05-02.06
-JUNI:01.06-09.06/ 08.06-16.06/ 15.06-23.06/ 22.06-30.06
-JULI:06.07-14.07/  13.07-21.07/  20.07-28.07/ 27.07-04.08
-AVGUST:03.08-11.08/  10.08-18.08/ 17.08-25.08/ 24.08-01.09
-SEPTEMVRI: 31.08-08.09/ 07.09-15.09/ 14.09-22.09/  21.09-29.09

Цена ( јуни и септември ): 7130 денари
Цена ( јули и август ): 8370 денари
1/2 соба – 145 евра (8990 денари)
Во цената на аранжманот е вклучено:
– 7 полни пансиони (појадок, ручек и вечера)
– Превоз
– Организација и водство на патувањето
Во цената на аранжманот не е вклучено:
– Патничко осигурување
– Лежалка (2 евра)
Напомени:
– Деца до 3 години – гратис
– Деца од 3-11 години – 85 евра
– Сопствен превоз – минус 15 евра ( 930 денари )

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука