Велигден 2018

Хотел „Медите“ 4* – Сандански

 

 

Сместување 3 ноќевања 4 ноќевања
DBL standard / цена за 2 лица

234

312

SGL standard / цена за 1 лице

207

276

DBL lux / цена за 2 лица

264

352

SGL lux / цена за 1 лице

246

312

STD standard / цена за 2 лица

375

492

APP lux / цена за 4 лица

462

594

ДОПЛАТИ

Доплата за дете 2-6 години

15

20

Дополнително легло за дете над 6г. или возрасен

42

60

 Цените се во евра, а се наплаќа во денари 1ЕУР = 62МКД

 

 Легенда:

DBL – двокреветна соба

SGL – еднокреветна соба

STD – студио

APP – апартман

 

Во цената е вклучено:

  • 3/4 ноќевања со појадок, користење на базен со минерална вода, сауна, зона за релак, фитнес, паркинг, туристичка такса
  • Понудата е валидна за период 06.04 – 11.04.2018

 

 

Апарт „Медите“ – Сандански

Сместување

3 ноќевања

4 ноќевања

DBL standard / цена за 2 лица

135

180

SGL standard / цена за 1 лице

108

144

APP / 1спална + дневна и кујна

192

256

APP / 2 спални + дневна и кујна

381

508

ДОПЛАТИ
Доплата за дете 2-6 години

15

20

Дополнително легло за дете над 6г. или возрасен

42

60

 Цените се во евра, а се наплаќа во денари 1ЕУР = 62МКД

 

За повеќе информации јавете се на телефоните: 033-270-765 / 070-336-307

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука