Вила Ставрос

Вила Ставрос се наоѓа во Полихроно – место кое поради својата прекрасна географска положба прерасна во идеална туристичка дестинација за сите оние кои сакаат да уживаат во песочна плажа со кристално чисто море, Се наоѓа на околу 300 метри далечина од прекрасната плажа во мирен дел на Полихроно. Вилата располага со дуплекс апартмани кои се опремени со посебна кујна, две спални, купатило, ТВ и клима уред (се плаќа 3 евра од ден).
Детален опис на собите:

Четирикреветни апартмани со две затворени спални и одвоена кујна.

Четирикреветни апартмани со една затворена спална и 2 единечни кревети во склоп на кујната.

Пакет цени

цени по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз
ПРЕТПРОДАЖБАТА важи за ограничен број соби за целосна уплата до 04.04.2020

Термин    17.05    24.05       31.05    07.06     14.06    21.06    28.06    05.07    12.07    19.07
Апартман 1 спална (мин. 4 лица) 57 € 62 € 72 € 80 € 97 € 102 € 120 € 125 € 135 € 142 €
45 € 49 € 59 € 66 € 83 € 87 € 104 € 109 € 118 € 125 €

 

Термин    26.07       02.08    09.08    16.08    23.08    30.08    06.09    13.09    20.09
Апартман 1 спална (мин. 4 лица) 142 € 142 € 142 € 135 € 120 € 105 € 90 € 67 € 57 €
125 € 125 € 125 € 118 € 104 € 90 € 76 € 54 € 45 €

Во цената е вклучено:

– 7 ноќевања во апартман по лице ( мин. 4 лица во апартман)
– повратен превоз

Во цената не е вклучено:
– патничко осигурување
– туристичка такса 0,5 € по соба од ден

Попусти:
– деца до 2 години: бесплатно (без седиште)
– деца од 2 до 6 години: само превоз 25 €
– преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен
Само превоз (повратно):
– деца до 2 години: бесплатно (без седиште)
– деца од 2 до 12 години: 25 €
– возрасни: 35 €
Автобуски превоз – време и место на поаѓање: 
04:30 Кочани – автобуска станица
05:00 Скопје – пред агенцијата
05:00 Штип – пред новата пошта
05:45 Велес – бензиска станица на автопатот Е75 – мотел Македонија
06:00 Струмица – Спроти Хотел Глигоров
06:15 Неготино – бензиска станица на автопатот Е75
06:30 Валандово – бензиска станица на излез од градот кон Гевгелија
07:00 Граничен премин Богородица – бензиска станица пред преминот

 

Наем на студио

цени за цела соба за 7 ноќевања без превоз
ПРЕТПРОДАЖБАТА важи за ограничен број соби за целосна уплата до 04.04.2020

Термини   17.05    24.05       31.05    07.06    14.06    21.06    28.06    05.07    12.07     19.07
Апартман 1 спална (мин. 4 лица)  148 € 168 € 208 € 238 € 308 € 328 € 398 € 418 € 438 € 468 €
103 € 122 € 160 € 188 € 255 € 274 € 340 € 359 € 378 € 407 €

 

Термини     26.07        02.08    09.08    16.08    23.08    30.08    06.09    13.09    20.09
Апартман 1 спална (мин. 4 лица) 468 € 468 € 468 € 438 € 398 € 338 € 278 € 208 € 168 €
407 € 407 € 407 € 378 € 340 € 283 € 226 € 160 € 122 €

 

Во цената е вклучено:
– наем на апартман за 7 ноќи
– преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

 

Напомени:                                                                                                                                                                          -Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
– Собите се превземаат од 14:00 часот по локално време на денот на доаѓање. Собите се напуштаат до 09:00 часот по локално време на денот на заминување.
– Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување.
– Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.                                                                                      – Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.
– Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување.
– Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување.
– уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)

СПОДЕЛИ
Следна понудаVila „Center“ – Kalithea

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Внесете коментар!
Внесете го вашето име тука