ПРОМОЦИИ

ОДБЕРЕТЕ ЈА НАЈДОБРАТА ДЕСТИНАЦИЈА ЗА ВАС

Вила „Mythos“ – Калитеа

Грција Европа Промоции

Релаксирачки

Комплетно нов објект со капацитет од 20-тина соби распоредени на 3 нивоа: приземје, прв и втор спрат...

ПОВЕЌЕ

Хотел „ Boulevard “

Бугарија Европа Промоции Сончев Брег

Релаксирачки

Хотелот Bulevard се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег, на само 200 м од плажата и близу до сите...

ПОВЕЌЕ

Hotel & Spa „Black sea complex“

Бугарија Европа Промоции Сончев Брег

Релаксирачки

HOTEL & SPA Black Sea Complex 3*** се наоѓа во северниот дела на Сончев брег, на само 300 м од плажата, близу хотелот Ivana Palace, на 200м од дискотеката Orange.

ПОВЕЌЕ

Анталија – Турција 2016

Европа Промоции Турција

Релаксирачки

Анталија е сместена во јужниот дел на полуостровот Анадолија, а нејзиното име значи сјајна ѕвезда на Средоземното море. На Анталија ѝ припаѓаат областите Каш, Алања, Манавгат и Кемер.

ПОВЕЌЕ

Еднодневно капење – Пефкохори

Грција Европа Промоции

Релаксирачки

Еднодневно капење – Паралија

Грција Европа Промоции

Релаксирачки

Најпознатото летувачиште во областа Пиериа, Паралија - Катерини... долги песочни плажи со многу содржини. Многубројните кафичи и ресторани се места каде туристие можат да ги вкусат прекрасните грчки специјалитети.

ПОВЕЌЕ

ЛЕТО 2016

ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СЛЕДНА ДЕСТИНАЦИЈА

Истражи ја Грција

Повеќе

Истражи ја Бугарија

Погледни

Истражи ја Албанија

Погледни

Истражи ја Турција

Погледни

Истражи ја Црна Гора

Повеќе

PACKAGES

BEST TRAVEL PACKAGES

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Hotel & Spa „Black sea complex“

HOTEL & SPA Black Sea Complex 3*** се наоѓа во северниот дела на Сончев брег, на само 300 м од плажата, близу хотелот Ivana Palace, на 200м од дискотеката Orange.

23

ЕУР

ПОВЕЌЕ

Анталија – Турција 2016

Анталија е сместена во јужниот дел на полуостровот Анадолија, а нејзиното име значи сјајна ѕвезда на Средоземното море. На Анталија ѝ припаѓаат областите Каш, Алања, Манавгат и Кемер.

299

ЕУР

ПОВЕЌЕ

Будва – Хотел „Лоза“ и приватно сместување

Будва, бисер на Јадранот, центар на медитеранскиот туризам. Место каде се вкрстени влијанијата на истокот и западот, хеленската и римската култура.

129

ЕУР

ПОВЕЌЕ

Валона

Вилата “ ВИОР “ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на само 100 м. оддалеченост од плажа и 600 м....

20

ЕУР

ПОВЕЌЕ

Вила „ Paraskevi “ – Олимпик Бич

Вила Параскеви (поранешна Вила Теодора) се наоѓа на 200 метри од песочната плажа на Олимпик Бич.

99

ЕУР

ПОВЕЌЕ

Вила „ Клеа “ – Ксамил

Вилата се наоаѓа на 250 м оддалеченост од PARADACE BEACH. Вилата е нова градба со соптвен паркинг, располага со 1/2, 1/3 студиа и 1/5 апартмани, комплетно опремени со сопствена кујна, сопствено купатило, ТВ и балкон.

30

ЕУР

ПОВЕЌЕ

Вила „Mythos“ – Калитеа

Комплетно нов објект со капацитет од 20-тина соби распоредени на 3 нивоа: приземје, прв и втор спрат...

119

ЕУР

ПОВЕЌЕ

Авто Атом

  •   Димитар Влахов б.б. Кочани

  •    033 270 765

  •    contact@avtoatom.com.mk

         

За нас

Авто Атом ДОО Кочани приватна компанија основана во 2002 година, сместена во центарот на град Кочани. Основната дејност на компанијата е превоз на патници во земјава и страство со што располага со сопствена автобуска станица, поседува модерни високотуристички и патнички автобуси.

Контактирајте не